Біатлон. Збірна України на останніх метрах програла боротьбу за "бронзу" в жіночій естафеті Гохфільцена

Олена Підгрушна зробила неймовірний прорив, але на фініші програла Лєні Хеккі.

14 грудня на другому етапі Кубка світу з біатлону в Гохфільцені відбулася класична жіноча естафета.

Українська команда виступила в гонці "золотим складом" Олімпіади-2014: Юлія Джима, Валентина Семеренко, Віта Семеренко та Олена Підгрушна.

Наша збірна фінішувала на четвертій сходинці.

На восьми вогневих рубажах українки використали вісім додаткових патронів і жодного разу не пішли на штрафне коло. У підсумку це дозволило поборотися за медалі на фініші. Олена Підгрушна на останньому етапі підняла українську команду з дев’ятого на четверте місце.

На останніх метрах дистанції Підгрушна навіть вела боротьбу за "бронзу", але поступилася швейцарській біатлоністці Лєні Хеккі. Виграла естфету команда Норвегії. "Срібло" - у росіянок.

Чоловіки 14 грудня побіжать гонку переслідування. Початок о 15:55.

У неділю австрійський етап завершиться жіночою гонкою переслідування (13:00) та чоловічою естафетою (15:00).

З повним розкладом Кубка світу з біатлону-2019/20 ви можете ознайомитися ТУТ.