Біатлон. Збірна України посіла п'яте місце в змішаній естафеті на Чемпіонаті світу в Антгольці

Переможцями гонки стали норвежці.

13 лютого в італійському Антгольці розпочався Чемпіонат світу з біатлону.

Програму змагань відкрила змішана естафета, де українську команду представляли: Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний.

"Синьо-жовті" закінчили гонку на п'ятій позиції. Упродовж дистанції українці використали сім додаткових патронів на стрільбищі та одного разу зайшли на штрафне коло.

Додамо, що перед останнім вогневим рубежем Підручний йшов на четвертій сходинці і мав шанси поборотися за медаль, проте штрафне коло на стійці завадило Дмитру це зробити.

Стартову гонку світової першості виграла Норвегія, "срібло" - в італійців, "бронза" - у чехів.

Вже завтра, 14 лютого, в Антгольці відбудеться жіноча спринтерська гонка. Старт о 15:45. Чоловічий спринт запланований на цей же час у суботу.

Світова першість триватиме до 23-го лютого. З повним розкладом гонок можна ознайомитися ТУТ.