Біатлоністка-красуня розповіла про карантин в Італії та порадила пити вино

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Біатлоністка-красуня розповіла про карантин в Італії та порадила пити вино

Associated Press

Корисна порада справжньої чемпіонки.

Дворазова володарка Великого кришталевого глобусу Доротея Вірер розповіла, чим займається на батьківщині під час карантину, оголошеного в країні через пандемію коронавірусу.

Італійська біатлоністка, яка підкорила серця уболівальників не лише фантастичними виступами, а і привабливою зовнішністю, після повернення із заключного етапу Кубка світу в Контіолахті змушена постійно сидіти вдома.

"Після повернення з Фінляндії я не виходила з дому. Як і інші італійці, ми перебуваємо два тижні на карантині. Ситуація дивна: нічого робити не можна, просто будь вдома. На вулицю можна виходити тільки в магазин за продуктами. Це нагадує жахливий фільм, і поки незрозуміло, скільки ще доведеться сидіти вдома - чотири, шість або ще більше тижнів", - зізналася титулована біатлоністка.

Доротея додала, що на карантині має вдосталь вільного часу. 30-річна спортсменка займається кулінарією та любить пити вино.

"Вільного часу багато, а занять мало. Я граю в домогосподарку. Звичайно, є більш цікаві речі, але поки доводиться жити так. Готую, п’ю вино - це весело. Взагалі, пити вино - хороший спосіб згаяти час", - цитує італійську біатлоністку Expressen.

Цього сезону Вірер стала першою за 18 років біатлоністкою, яка захистила перемогу в загальному заліку Кубка світу. Це нікому не вдавалося з часів шведки Магдалени Форсберг, яка перемагала шість разів поспіль від 1997 до 2002 року.

Також Доротея завоювала два "золота" і два "срібла" на домашньому Чемпіонаті світу-2020 на Антгольці.

Наступна публікація