"Бл**ь, дайте м'яч, йо*аний в рот": російський воротар грубо штовхнув болбоя під час матчу (відео)

8235
Час на прочитання
1 хв

Голкіпер "Хімкі" Ілля Лантратов здійснив кричущий вчинок у грі за право залишитися в РПЛ проти "СКА-Хабаровськ".

Так, на 72-й хвилині за рахунку 1:0 на користь клубу з Хабаровська Лантратов, поспішаючи ввести м'яч у гру, грубо штовхнув болбоя, який тримав ігрове знаряддя в руках.

"Бл**ь, дайте м'яч, йо*аний в рот", – звернувся гравець до болбоя.

Від поштовху болбой впав і довго лежав на землі. Як наслідок, до нього підбігли гравці "СКА-Хабаровська", що розминаються.

Цей інцидент потрапив на відео.

За хвилину ситуація знову повторилася. На місці опинився резервний суддя, який не дозволив конфлікту спалахнути. Поведінку Лантратова залишили поза увагою.