Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Блохін: добре, що Україні випала Англія

Олег Блохін прокоментував результати жеребкування чемпіонату світу 2014 року для збірної України.

Керманич національної збірної Олег Блохін поділився своїми думками щодо результатів жеребкування чемпіонату світу 2014 року для національної збірної України.

"Суперники мені нагадують ту групу, в якій ми грали відбір ЧС-2006. Я думаю, треба ставити завдання вийти з першого місця. А як буде - це вже інше питання. Думаю, добре, що випала Англія, а не Франція, Іспанія, Нідерланди. З ними грати було б важче. А з англійцями, на мій погляд, грати можна", - сказав Олег Володимирович.

Для Блохіна на першому місці зараз виступ на Євро-2012. Адже він тренує збірну протягом одного циклу – готує до домашнього чемпіонату Європи.

"Зараз нам головне на Євро-2012 добре виступити. А як перемогти Англію? Прийде час - ми розповімо", - зазначив керманич збірної України.

Також Блохін вважає, що не лише збірна Англії може створити проблеми українцям. Не слід недооцінювати Молдову та Польщу.

"Маленькі" команди нам завжди створюють проблеми. Але якщо їх не обігравати, як ми не змогли свого часу обіграти Грузію, то вийти з першого місця дуже важко", - підсумував Блохін.

Нагадаємо, що українська збірна потрапила до групи H, де нашими суперниками будуть Сан-Марино, Молдова, Польща, Чорногорія та Англія.

Читайте також:

Блохін пояснив, чому викликав Едмара до збірної України

Блохін: треба виходити на чемпіонат світу з першого місця

Україна дізналася суперників у відборі на чемпіонат світу-2014

Воронін: у Європі своїх футболістів поважають, а у нас свої - це лайно

Залиште свій коментар

Вибір редакції