Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Блохін: треба виходити на чемпіонат світу з першого місця

Олег Блохін прокоментував жеребкування відбору на ЧС-2014 і відповів на актуальні запитання про збірну України.

Головний тренер збірної України Олег Блохін в інтерв'ю програмі "Профутбол" прокоментував результати жеребкуваня чемпіонату світу 2014 року, пояснив, чому викликав до збірної Едмара і гостро поставив питання про легіонерів.

- Олег Володимирович, ви задоволені жеребкуванням ЧС-2014?

- А чому я повинен бути задоволений? Я треную збірну протягом одного циклу, до Євро-2012, а в наступному циклі може бути вже інший тренер.

- Все-таки давайте поговоримо про суперників, з якими ми і Вам як тренеру бажаємо зустрітися у відборі до чемпіонату світу.

- Дякую за побажання. А суперники мені нагадують ту групу, в якій ми грали відбір ЧС-2006.

- І завдання буде, як і тоді, вийти з першого місця?

- Я думаю, так. Треба ставити таке завдання, а як вийде - це вже інше питання. Думаю, добре, що випала Англія, а не Франція, Іспанія, Нідерланди. З ними грати було б важче. А з англійцями, на мій погляд, грати можна.

- За рахунок чого можна перемогти Англію?

- Почекайте, прийде час - ми вам розповімо. Зараз нам головне на Євро добре виступити.

- Польща і Молдова можуть нам створити проблеми?

- "Маленькі" команди нам завжди створюють проблеми. Але якщо їх не обігравати, як ми не змогли свого часу обіграти Грузію, то вийти з першого місця дуже важко.

- Олег Володимирович, якими мотивами Ви керувалися, запрошуючи до збірної Едмара?

- Едмар вже 8 років грає в Україні, він зараз - один з провідних гравців "Металіста". Ми вирішили з ним познайомитися, поговорити, подивитися на тренуваннях. Не обов'язково він гратиме в основному складі. Точно так само ми викликали Антонова, можна говорити і про Калініченко та Русола, яких я повернув у збірну. Вони всі зараз на провідних ролях у клубах, чому б ні?

- А з приводу Папа Гуйє Ви говорили серйозно або жартували?

- Я жартував. А якщо говорити серйозно, то потрібно посилювати ліміт на легіонерів. Не повинні вважатися українцями натуралізовані іноземці, які не мають права грати за збірну Україну. З цієї причини мені, наприклад, Дішленкович нецікавий. Але він грає в клубі як не іноземець.

Після 2006 року ми домовилися, що поки ліміт піднімати не будемо. Якби не це, то зараз в командах мали б право грати тільки 5 іноземців. Я пішов на поступки, і ліміт був "заморожений". Ситуація складається таким чином, що більше на поступки я не піду. Якщо так далі піде, грати нікому буде! Ми ледве-ледве набираємо гравців на збірну. Доводиться так само, як і в 2006 році, брати гравців "з лавки". Є позиції у збірній, які просто закрити ніким!

Читайте також:

Україна дізналася суперників у відборі на чемпіонат світу-2014

Блохін викликав до збірної України 20 футболістів

Блохін запросив бразильського футболіста у збірну України

Воронін: у Європі своїх футболістів поважають, а у нас свої - це лайно

Відео Блохін - про ЧС-2014 і збірну України

Залиште свій коментар

Вибір редакції