Боротьба за єврокубки: "Десна" розгромила "Олександрію" і увірвалася до трійки найкращих команд УПЛ

Господарі здобули вольову перемогу.

Чернігівська "Десна" обіграла "Олександрію" в матчі 21-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч завершилася з рахунком 4:1 на користь господарів.

Першими забити у грі змогли гості. На 29-й хвилині їх вперед вивів Кирило Ковалець. Однак всього через чотири хвилини паритет відновив Максим Імереков.

Вже у другому таймі Андрій Тотовицький вивів "Десну" вперед. На 78-й хвилині Олексій Гуцуляк забив у ворота гостей третій м'яч. Той же Тотовицький у компенсований до другого тайму час довів справу до розгрому.

• "Десна" набрала 36 очок і піднялася на 3-тє місце в турнірній таблиці УПЛ. "Олександрія" (26 балів) розташовується на 7-й позиції.
  • У наступному турі "Десна" 17 квітня в гостях зіграє з "Минаєм", "Олександрія" днем ​​раніше також на виїзді протистоятиме "Львову".