"Боруссія" програла останній матч сезону, проте все одно продерлася до Ліги чемпіонів

Андрій Ярмоленко до заявки не потрапив.

Дортмундська "Боруссія", за яку виступає українець Андрій Ярмоленко, поступилася на виїзді "Хоффенхайму" з рахунком 1:3.

Господарі вийшли вперед на 26 хвилині зустрічі, відзначився Андрій Крамарич. Вже у другому таймі дортмундці зуміли відновити паритет у грі завдяки зусиллям лідера "джмелів" Марко Ройса. Його гол був забитий на 58 хвилині.

Адам Салаї та Павел Кадержабек ще двічі засмутили воротаря "Боруссії" та принесли таким чином своїй команді перемогу.

Цей результат дозволив "Хоффенхайму" випередити "Боруссію" у турнірній таблиці та посісти 3 сходинку.

Що стосується дортмундців, то вони все ж зуміли зберегти 4 місце, адже у паралельній грі "Байєр" не зміг оформити перемогу з потрібним рахунком. Леверкузенці здолали "Ганновер" з рахунком 3:2. Аби випередити "Боруссію", "Байєру" потрібно було забивати ще 4 рази.

Українець Андрій Ярмоленко не потрапив на цю гру навіть до заявки. У цьому сезоні він провів за клуб 26 матчів, у яких зумів відзначитися 6 забитими голами та 6 результативними передачами.