"Боруссія" у божевільній перестрілці програла "Байєру" та втратила можливість наздогнати "Баварію"

Команда Люсьєна Фавра не набрала очок в гостях у "фармацевтів".

Дортмундська "Боруссія" в рамках 21-го туру німецької Бундесліги у результативному матчі поступилася "Байєру" - 3:4.

"Фармацевти" відкрили рахунок на 20-й хвилині зустрічі - Кевін Фолланд реалізував вихід один на один з голкіпером "джмелів" Романом Бюркі.

Дортмундці відігралися уже через дві хвилини. Матс Хуммельс відклеївся від опонента після подачі Джейдона Санчо з кутового і послав м’яч в кут.

На 33-й хвилині Емре Джан божевільним ударом з-за меж штрафного вперше в матчі вивів "чорно-жовтих" уперед, але на перерву команди пішли за рівного рахунку - за декілька хвилин до кінця тайму Фолланд оформив дубль.

У другому таймі дортмундці та леверкузенці продовжили грати на високих швидкостях, що вилилося у нові забиті м’ячі.

Захисник "Боруссії" Рафаел Геррейру ударом у дальній кут на 66-й хвилині знову вивів свою команду в лідери, але "Байєр" моментально відповів своїми двома голами - відзначилися Леон Бейлі (81’) та Ларс Бендер (82’).

У підсумку шалена перемога леверкузенців з рахунком 4:3.

Додамо, що свою гольову серію перервав зимовий новачок "джмелів" Ерлінг Холанд. Норвежець провів на полі всі 90 хвилин, але результативними діями не відзначився. У перших чотирьох матчах за новий клуб він забив вісім м’ячів.

• "Боруссія" з 39 очками залишилася на третій сходинці Бундесліги.
  • "Байєр" має 37 балів і йде п’ятим.

У неділю, 9 лютого, відбудеться центральний матч 21-го туру. В ньому зустрінуться лідери турнірної таблиці - "Баварія" (42 очки) та "РБ Лейпциг" (41). Початок зустрічі о 19:00.