"Боруссія" у божевільному матчі вийшла у півфінал Ліги чемпіонів

6520

"Боруссія" творить диво / Фото: Фото EPA/UPG

Німці, програючи з рахунком 1:2, забили два м'ячі у компенсований час, повторивши подвиг "Манчестер Юнайтед".

Дортмундська "Боруссія" створила диво у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Підопічні Юргена Клоппа, програючи "Малазі" з рахунком 1:2, зуміли в компенсований час забити два м'ячі і вирвали в іспанців путівку у півфінал.

Гра почалася з атак господарів, але першими забили іспанці. На 25-й хвилині Хоакін Санчес пробив з-під захисника і Вайденфеллер не дотягнувся до м'яча (ВІДЕО).

Проте німці змогли до перерви вирівняти становище у матчі, але не у протистоянні. На 40-й хвилині Гьотце з правого флангу знайшов у центрі Ройса, а той геніальним пасом п'ятою вивів Левандовськи на ворота. Поляк технічно обіграв воротаря і відправив м'яч у порожні ворота (ВІДЕО).

Тим не менше, цей рахунок виводив у півфінал іспанців.

Зі стартових хвилин другого тайму німці взяли гру в свої руки, але при цьому Кабальєро грав надійно у воротах.

А коли на 82-й хвилині Елізеу відзначився після пасу Жуліо Баптісти (ВІДЕО), то здалося, що у цьому матчі все вже ясно.

Але господарі зуміли дотиснути суперника у компенсований час матчу, двічі скориставшись панікою в обороні гостей. Спершу відзначився Марко Ройс (ВІДЕО), а за дві хвилини Сантана вивів "Боруссію" у півфінал (ВІДЕО).

Однак є у цій бочці дортмундського меду ложка дьогтю. Переможний гол дортмундці забили з подвійного офсайду. Спершу одразу троє гравців, які летіли на м'яч, опинилися поза грою, але лайнсмен, який чітко бачив офсайд, чомусь не підняв прапорець. Ну і Сантана забивав з офсайду.

"Боруссія" повторила подвиг "Манчестер Юнайтед" (манкуніанці у фіналі ЛЧ-1999 двічі забили "Баварії" у компенсований час).