"Боруссія" здобула розгромну перемогу в Бундеслізі, Холанд вистрілив черговим голом

"Джмелі" піднялися на другу сходинку чемпіонату.

Дортмундська "Боруссія" у стартовому матчі 22-го туру Бундесліги вдома впевнено обіграла "Айнтрахт" з рахунком 4:0.

"Джмелі" вийшли вперед на 33-й хвилині матчу зусиллями Лукаша Піщека. Після перерви перевагу команди Люсьєна Фавда подвоїв Джейдон Санчо.

На цьому "чорно-жовті" не зупинилися і відвантажили "орлам" ще два м’ячі. Точні удари на рахунку Ерлінга Холанда і Рафаела Геррейро.

Зазначимо, що Холанд, якого напередодні визнали найкращим гравцем Бундесліги за підсумками січня, забив свій восьмий гол у п’ятому матчі за "джмелів" в чемпіонаті Німеччини.

• "Боруссія" набрала 42 очки і, наздогнавши "РБ Лейпциг", піднялася на друге місце Бундесліги. Попереду лише "Баварія", яка має на одне очко більше.
  • "Айнтрахт" розташувався на 9-й позиції.