Бразильці виграли битву за третє місце на чемпіонаті світу з футболу (відео)

Найкраща команда Південної Америки здолала найсильнішу команду Азії з рахунком 3:2.

Бразильський клуб "Атлетіко Мінейро" виграв матч за третє місце на клубному чемпіонаті світу з футболу.

Найкраща команда Південної Америки здолала найсильнішу команду Азії "Гуанчжоу Евергранд" з рахунком 3:2.

На початку матчу Дієго Тарделлі відкрив рахунок, але до 15-ї хвилини "дракони" завдяки голам Мурікі і Даріо Конки змінили хід матчу на свою користь.

У компенсований до першого тайму час Роналдіньо фірмовим ударом зі штрафного зрівняв рахунок, але на 87-й хвилині бразилець отримав червону картку за удар суперника двома ногами.

Проте залишившись вдесятьох, бразильці вирвали перемогу в компенсований час. На 91-й хвилині футболісти "Атлетіко Мінейро" розіграли контратаку, яку точним ударом завершив Луан.

Нагадаємо, що у півфіналі "Атлетіко Мінейро" поступився марокканській "Раджі" з рахунком 1:3.