Брудний футбол. Захисник "Борнмута" наступив Ібрагімовичу на голову, швед відповів ліктем

Reuters

Футболісти явно недолюблюють один одного.

У матчі "Манчестер Юнайтед" - "Борнмут", який завершився з рахунком 1:1, вболівальники могли спостерігати за дуже брудними прийомами футболістів.

Досить було стежити за парочкою Златан Ібрагімович - Тайрон Мінгс.

У першому таймі швед жбурнув опонента на декілька метрів, після того, як він став йому на дорозі.

Після цього Мінгс вирішив помститися – в ігровому епізоді звалив Златана на газон, а потім наступив йому на голову.

Ібрагімович панькатися не став і на початку другого тайму під час подачі з кутового зарядив суперникові ліктем в обличчя.

Зазначимо, що за всі свої злодіяння обидва футболісти не були покарані арбітром. Ібрагімович отримав жовту картку лише за розмови на 39-й хвилині.