Булатов розповів, коли спортсмени отримають гроші за Олімпіаду і Паралімпіаду в Сочі

Дата публікації
Перегляди
6684
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Булатов розповів, коли спортсмени отримають гроші за Олімпіаду і Паралімпіаду в Сочі

Булатов розповів про виплати / Фото: ТСН

Міністр обіцяє виплатити призові, як тільки відбудеться засідання у бюджетному комітеті Верховної Ради.

Міністр молоді і спорту Дмитро Булатов запевнив, що всі українські призери Олімпіади і Паралімпіади в Сочі отримають призові за завойовані медалі. Про це він розповів в інтерв'ю кореспонденту 1+1.

"Ми повинні були виплатити до 10 квітня. Нами подані документи на бюджетний комітет ВР України. Але з якихось причин, невідомих нам, засідання комітету ВР по бюджетній політиці не відбулося досі.

Як тільки ми отримаємо документи з цього комітету, ми одразу одержимо гроші і перерахуємо спортсменам на картки", - пояснив Булатов.

Міністр запевнив спортсменів і тренерів, що всі гроші їм виплатять.

"Технічні затримки відбуваються не з нашої вини. Ми, на жаль, не можемо вплинути на комітет ВР з питань бюджетної політики, оскільки це зовсім інша структура, яка не має до нас відношення", - сказав міністр.

На питання, коли спортсмени отримають гроші, Булатов відповів: "Будемо сподіватися, що комітет ВР якомога швидше розгляне питання, після чого ми проведемо всі дії оперативно... Я думаю, що незабаром все вирішиться".

Нагадаємо, що на Олімпіаді в Сочі наші спортсмени завоювали золоту і бронзову медалі. А паралімпійці завоювали 25 медалей.

Булатов обіцяє виплатити гроші українським олімпійцям

Булатов обіцяє виплатити гроші українським олімпійцям
Наступна публікація