Бундесліга. "Баварія" зі скандалом розірвала "селян", "Боруссія" обіграла "німецьких бразильців"

Поєдинок мюнхенського клубу перервали через образливий банер уболівальників.

Гранди чемпіонату Німеччини "Баварія" та "Боруссія" виграли свої матчі 24-го туру Бундесліги.

Мюнхенці на виїзді вколотили шість "сухих" м’ячів "Хоффенхайму" (6:0). Забитими голами відзначилися Серж Гнабрі (2 хвилина), Джошуа Кіміх (7), Джошуа Зіркзее (15), Феліпе Коутіньо (33, 47) та Леон Горетцка (62). Цікаво, що одне з прізвиськ "Хоффенхайма" - "селяни".

Зазначимо, що на 78-й хвилині матч був призупинений через дії мюнхенських фанатів. У гостьовому секторі уболівальники "Баварії" розгорнули банер, на якому назвали власника "Хоффенхайма" Дітмара Хоппе "сином повії".

Баварія - Хоффенхайм

Арбітр призупинив матч і забрав команди з поля, а головний тренер "Баварії" Ханс-Дітер Флік і футболісти мюнхенського клубу звернулися до своїх уболівальників з вимогою зняти банер.

Через деякий час гра поновилася, але рахунок вже не змінився - 6:0. Команди неквапливо перекатували м'яч, демонструючи свою зневажливе ставлення до образливої витівки фанатів.

У паралельному матчі дортмундська "Боруссія" з великими труднощами перемогла "Фрайбург" (1:0), команду з ще одним цікавим прізвиськом - "бразильці з Брайсгау", яке закріпилося за клубом ще в середині 90-х за божевільний стиль гри.

Три очки команді Люсьєна Фавра приніс точний удар Джейдона Санчо на 15-й хвилині зустрічі. Зірковий новачок "джмелів" Ерлінг Холанд вийшов на заміну в середині другого тайму, але результативними діями не запам’ятався.

Боруссія - Фрайбург

"Баварія" з 52 очками очолюю турнірну таблицю Бундесліги, "Боруссія" відстає на 4 очки і йде третьою. Між ними розташувався "РБ Лейпциг" - 48 очок і гра в запасі.