Бундесліга завершила сезон: "Баварія" - чемпіон, "Вердер" врятувався від вильоту та підсумкова турнірна таблиця

Дивись, хто зіграє у єврокубках, а хто вилетів з еліти.

У німецькій Бундеслізі відбувся останній тур сезону-2019/20. Головними інтригами 34-го туру була єврокубкова розв'язка та хто вилетить у нижчу лігу.

• Головною сенсацією туру стало приниження "Боруссії" Дортмунд від "Хоффенхейма". Дортмундці раніше забронювали собі друге місце і в останньому турі "згоріли" 0:4.

• "Баварія", яка достроково стала чемпіоном, на виїзді розбила "Вольфсбург" - 4:0.

• "Боруссія" Менхенгладбах вийшла у Лігу чемпіонів, обігравши "Герту". На ЛЧ претендував і "Байєр", але у разі невдачі глахбахців.

• Отримати шанс залишитися у Бундеслізі дуже хотів "Вердер". Перемога над "Кельном" з рахунком 6:1 та поразка "Фортуни" подарувала команді можливість зіграти у плейоф за збереження прописки в еліті.

"Вердер" побореться за прописку з "Гамбургом" або "Хайденхаймом". Матчі заключного туру другої Бундесліги відбудуться 28 червня.

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ БУНДЕСЛІГИ-2019/20

У Лізі чемпіонів зіграють: "Баварія", "Боруссія" Дортмунд, "Лейпциг", "Боруссія" Менхенгладбах

У Лізі Європи зіграють:  "Байєр", "Хоффенхайм", "Вольфсбург"

Вилетіли: "Фортуна", "Падерборн"

Плейоф: "Вердер"

бундесліга підсумкова турнірна таблиця, бундесліга таблиця після 34 туру

ПЛЕЙОФ У ЧЕМПІОНАТІ НІМЕЧЧИНІ

У Німеччині дещо відрізняється проведення плейоф від традиційного його значення. Команда, яка посіла 16-е місце в Бундеслізі і 3-є в Бундеслізі 2 змагаються у плейоф вильоту.

Перший матч грають на домашньому полі команди Бундесліги, матч-відповідь - Бундесліги 2. Якщо за результ двох ігор нічийний, до уваги береться правило виїзного голу. Якщо і тут рівний результат - команди гратимуть два тайми додаткового часу по 15 хвилин. У разі необхідності будуть післяматчеві пенальті.