Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Це помста за бойкот Росії – Жданов про відібраний чемпіонат Європи з боротьби

Міністр спорту прокоментував рішення Міжнародної федерації боротьби.

Міністр спорту Ігор Жданов прокоментував перенесення чемпіонату Європи зі спортивної боротьби серед кадетів з України до Македонії.

"Вкотре пересвідчуюсь, що гібридна агресія проти України здійснюється, не лише збройними, політичними та економічними засобами, вона постійно ведеться і на спортивному фронті. На всіх зустрічах високого рівня керівництву UWW наголошувалося, що під час підготовки до змагань Урядом будуть створені умови, які гарантуватимуть безпеку та повагу до кожного спортсмена в повній відповідності до міжнародних правил та діючого законодавства України. 

Робота щодо забезпечення необхідних заходів безпеки та перебування гостей у нашій країні ведеться постійно і у багатьох напрямах, зважаючи на високу значимість зазначеного заходу для нашої держави.

Тому таке несподіване рішення Міжнародної федерації боротьби, де переважає потужний російський вплив, вважаю свого роду помстою Україні за бойкот міжнародних змагань в Росії", - написав Жданов на своїй сторінці в соцмережі.

Вкотре пересвідчуюсь, що гібридна агресія проти України здійснюється, не лише збройними, політичними та економічними...

Опубліковано Ігором Ждановим 5 квітня 2018 р.

Турнір був запланований у Києві 21 - 29 квітня 2018 року, а тепер перенесений до Македонії у Скоп’є, орієнтовно на 14 - 20 травня 2018 року.

Нагадаємо, влітку 2017 року на чемпіонат Європи з боксу в Харкові не пустили частину російської делегації. А саме журналістів і боксерів, які порушили порядок в'їзду в окупований Крим. Після цього в Росії закликали міжнародні федерації не проводити змагання в Україні.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції