"Челсі" ефектно розібрався з "Реалом" і вийшов до фіналу Ліги чемпіонів: відео голів

1172

У головному матчі турніру лондонці зійдуться з "Манчестер Сіті".

Після нічиєї (1:1) в першому поєдинку "Челсі" обіграв мадридський "Реал" у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів та вийшов до фіналу турніру. Зустріч на стадіоні "Стемфорд Брідж" у Лондоні завершилася з рахунком 2:0.

У першому таймі команди потішили глядачів великою кількістю гольових моментів. На 18-й хвилині Тімо Вернер розстріляв ворота Тібо Куртуа після точної передачі Бена Чілвелла, однак арбітр не зарахував цей м'яч через офсайд у німецького форварда.

На 26-й хвилині "Реал" відповів гострим обвідним ударом у виконанні Каріма Бензема - голкіпер "синіх" Едуар Менді здійснив розкішний сейв і виручив свою команду.

А вже через дві хвилини лондонці відкрили рахунок. "Реал" моторошно провалився в обороні, внаслідок чого Кай Хаверц вийшов один на один з Куртуа і перекинув воротаря, однак влучив у поперечину. На добиванні опинився Вернер і з близької відстані головою відправив м'яч у порожні ворота.

Пропустивши гол, "Реал" створив хороший шанс, подавши до штрафного на Бензема. Француз виграв верхову боротьбу і класно пробив головою, однак Менді в ефектному стрибку витягнув м'яч з-під поперечини.

Друга половина зустрічі почалася з ще одного вбивчого моменту у "Челсі". Хаверц головою пробив після навісу, проте вдруге за матч поцілив у поперечину. Невдовзі лондонці організували ще одну гостру атаку - Маунт увірвався до штрафного мадридської команди, але змарнував свій шанс, пробивши над поперечиною.

Вимушений йти відіграватися, "Реал" став атакувати все сміливіше, часто нехтуючи грою в обороні. "Челсі" буквально розривав суперника стрімкими контрвипадами. Проте Куртуа вдавалося незбагненним чином рятувати "вершкових". На 60-й хвилині бельгійський голкіпер ногою парирував удар Хаверца впритул, а вже за шість хвилин страж воріт мадридців виграв дуель один на один у Н'Голо Канте.

На 85-й хвилині підопічні Тухеля таки досягнули свого та вирішили питання про вихід до фіналу. Мейсон Маунт розстріляв порожні ворота після передачі від Крістіана Пулішича.

• У фіналі "Челсі" зіграє з "Манчестер Сіті", який в іншому півфіналі вибив з турніру французький ПСЖ.
  • Вирішальний матч турніру відбудеться 29 травня у Стамбулі (Туреччина).