"Челсі" на останніх хвилинах вирвав перемогу над "Аяксом" у Лізі чемпіонів

До цього система VAR скасувала гол амстердамців.

Лондонський "Челсі" в рамках 3-го туру групової стадії Ліги чемпіонів мінімально здолав на виїзді амстердамський "Аякс" із рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій дуелі було забито на 86 хвилині, коли Мічі Батшуайї відгукнувся на пас у виконанні Крістіана Пулішича та пробив таким чином голкіпера господарів Андре Онана.

Зазначимо, що обидва футболісти з'явилися на полі з лави для запасних. Пулішич вийшов на 66 хвилині, а Батшуайї п'ятьма хвилинами пізніше.

Аякс - Челсі, Мічі Баштуайї
Челсі Лондон

Невідомо, як би все склалося в цьому протистоянні, якби на 35 хвилині система відеоповторів (VAR) не скасувала гол, який забив форвард амстердамців Квінсі Промес.

27-річний нападник добив ігрове знаряддя після невдалого удару від Душана Тадіча та подальшого рикошету. Промес вже побіг святкувати, але головний суддя, отримавши підказку від помічників, вказав на вільний удар. Пізніше виявилося, що цей епізод вирішило плече Квінсі, яке перебувало ближче до воріт, ніж гравець лондонського колективу. Таким чином, арбітр зафіксував положення поза грою.

• Після цієї перемоги "Челсі" набрав шість балів. "Аякс", своєю чергою, має аналогічну кількість очок.