"Челсі" розібрався зі "святими", "Арсенал" завдяки швидкому голи здолав "Борнмут"

Лондонські колективи синхронно здобули по три бали.

Лондонський "Челсі" в рамках 8-го туру Чемпіонату Англії розгромив на виїзді "Саутгемптон" із рахунком 4:1.

Підопічні Френка Лемпарда забили перший м'яч на 17 хвилині, відзначився Теммі Абрахам. Для нього це взяття воріт стало восьмим у цьому сезоні внутрішньої першості.

На 24 хвилині гості подвоїли свою перевагу на табло завдяки голу Мейсона Маунта.

Саутгемптон - Челсі, Мейсон Маунт

За шість хвилин "святі" повернули інтригу в цьому протистоянні. Данні Інгс пробив голкіпера "Челсі", скоротивши відставання своєї команди до мінімуму.

Утім, вже на 40 хвилині Нголо Канте знову зробив перевагу "синіх" у два голи.

Остаточну крапку в матчі поставив Мічі Батшуайї який на 89 хвилині замкнув пас у виконанні Крістіана Пулішича. Зазначимо, що ці гравці раніше разом захищали кольори дортмундської "Боруссії".

Отже, розбивши "Саутгемптон", "Челсі" набрав 14 очок та піднявся на п'яту сходинку в турнірній таблиці. Що стосується "святих", то вони залишилися з сімома балами на 16 позиції.

Перемогу в цьому турі здобув й інший колектив зі столиці - "Арсенал". "Каноніри" вдома мінімально перемогли "Борнмут" (1:0).

Єдиний у цій зустрічі м'яч до свого активу записав захисник лондонців Давід Луїс. Бразилець засмутив воротаря "вишень" вже на дев'ятій хвилині протистояння.

Арсенал - Борнмут, Давід Луїс
Арсенал

Після цієї перемоги команда Унаї Емері набрала 15 пунктів та піднялася на третю сходинку. "Борнмут", тим часом, залишився з 11 очками на десятому місці.

Раніше "Арсенал" резервним складом розтрощив у Лізі Європи бельгійський "Стандард".