"Челсі" сенсаційно обіграв "Манчестер Сіті", "Ліверпуль" здійнявся на вершину АПЛ

Reuters

"Городяни" зазнали першої поразки у чемпіонаті.

"Челсі" несподівано переміг "Манчестер Сіті" у матчі 16-го туру англійської Прем’єр-ліги – 2:0.

Підопічні Хосепа Гвардіоли активніше розпочали поєдинок, але ніяк не могли здолати оборонні редути лондонців.

"Сині" майстерно грали в захисті та вистрілили "у роздягальню" – Еден Азар притримав м’яч і розкішно відпасував під удар Н’Голо Канте, а француз потужним пострілом вколотив ігровий знаряд під поперечину.

Reuters

У другому таймі "городяни" продовжили тиснути на ворота суперника, але знову не досягли своєї мети.

А на 78-й хвилині Давид Луїс сенсаційно подвоїв перевагу "Челсі" – бразилець виграв боротьбу на другому поверсі після подачі з кута поля та ударом головою засмутив Едерсона.

Reuters
Reuters

Додамо, що українець Олександр Зінченко не потрапив до заявки команди Гвардіоли на цей матч.

Зазнавши першої поразки у чемпіонаті, "Манчестер Сіті" з 41 балом опустився на другу сходинку в турнірній таблиці. Лідером чемпіонату став "Ліверпуль", в якого на 1 очко більше.

"Челсі", своєю чергою, з 34 пунктами розташувався на третій позиції. Стільки ж у лондонського "Арсенала".