"Челсі" та "Валенсія" розійшлися бойовою нічиєю і до максимуму закрутили інтригу за вихід у плейоф

Команди не змогли визначити переможця у поєдинку на "Местальї" та зберегли шанси вийти з групи.

"Челсі" у матчі 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів на виїзді розписав нічию з "Валенсією" - 2:2.

У першому таймі команди обмінялися забитими голами. На 40-й хвилині Карлос Солер замкнув ідеальний пас від Родріго та вивів "кажанів" уперед. Проте вже в наступній атаці Матео Ковачич з лінії штрафного майданчика поцілив у нижній кут воріт і зрівняв рахунок.

Валенсія - Челсі

Початок другої половини зустрічі залишився за "Челсі". На 50-й хвилині Крістіан Пулішич скористався відскоком і розстріляв голкіпера господарів.

Пропустивши вдруге, іспанський клуб кинувся відіграватися. Один за одним почали виникати небезпечні моменти біля воріт Кепи Аррісабалаги. На 63-й хвилині Жожиньйо порушив правила у штрафному майданчику і подарував "кажанам" право пробити пенальті. Даніель Парехо потужно пробив у лівий кут, але Кепа у чудовому стрибку парирував цей постріл.

"Валенсія" продовжила тиснути на ворота лондонців та досягла свого за вісім хвилин до кінця основного часу - Даніель Васс наважився на удар з флангу та забив гол, який точно претендуватиме на звання найкращого у цьому турі Ліги чемпіонів. Після удару данського півзахисника м’яч спочатку вдарився об стійку, а потім опинився у воротах.

Останні хвилини зустрічі пройшли за домінування "Валенсії". Іспанці прагнули вирвати перемогу в цьому напруженому поєдинку, але мусили задовольнитися лише нічиєю.

Нічийний результат дозволив "кажанам" очолити групу H завдяки перевазі в особистих зустрічах з лондонцями, в обох команд по 8 очок. В першому турі на "Стемфорд Бридж" іспанський клуб переміг з рахунком 1:0. На вихід з групи претендує також амстердамський "Аякс" (7 балів), який в 5-му турі зіграє з фрацузьким "Ліллем". Початок цього матчу о 22:00.

У будь-якому випадку учасники плейоф від цього квартету стануть відомі лише у заключному турі, де "Челсі" прийме "Лілль", а "Валенсія" гостюватиме в "Аякса". Матчі відбудуться 10 грудня.