"Челсі" у результативному поєдинку здобув першу перемогу під керівництвом Лемпарда

"Сині" у складному матчі зуміли подужати "канарок".

Лондонський "Челсі" в 3-му турі англійської Прем’єр-ліги здобув результативну перемогу над "Норвічем" - 3:2.

"Сині" вийшли вперед у дебюті зустрічі зусиллями Теммі Абрахама, але вже за три хвилини Тодд Кентуелл зрівняв рахунок.

До перерви команди встигли знову обмінятися голами - за "Челсі" забив Мейсон Маунт (17'), а за "канарок" зірковий новачок Теему Пуккі (31'). Фінський нападник "Норвіча" записав до свого активу вже 5-й гол у трьох стартових іграх сезону.

Перемогу "пенсіонерам" у другому таймі приніс Абрахам. 21-річний англієць отримав передачу з глибини від Ковачича і завдав потужного удару в кут з-за меж штрафного.

Це перша перемога "Челсі" у новому сезоні, а також перша для Френка Лемпарда, який влітку очолив лондонський клуб.

Тепер "сині" з 4 очками посідають 10-ту сходинку чемпіонату. "Норвіч" набрав на бал менше і йде 13-м.

• У наступному турі "Челсі" прийматиме на "Стемфорд Бридж" новачка АПЛ "Шеффілд Юнайтед", а "канарки" зіграють на виїзді з клубом Андрія Ярмоленка - "Вест Хемом". Обидва матчі відбудуться 31 серпня.