"Челсі" зіграв унічию з "Айнтрахтом" у першому півфінальному матчі Ліги Європи

Клуби у напруженій грі не змогли виявити сильнішого в Німеччині.

Лондонський "Челсі" у першому поєдинку 1/2 фіналу Ліги Європи розійшовся нічиєю з німецьким "Айнтрахтом" - 1:1.

Господарі несподівано вийшли вперед на 23-й хвилині матчу - Лука Йович головою послав м’яч точно в кут воріт "Челсі" після навісу Костіча з флангу.

Айнтрахт - Челсі

Пропустивши, лондонці почали діяти активніше і затисли суперника на його половині поля. Це дало свої плоди наприкінці першого тайму. За хвилину до перерви Педро після передачі від Лофтуса-Чика сильним ударом зрівняв рахунок у грі.

У другому таймі команда Мауріціо Саррі більше володіла м’ячем, але загрожувала воротам німецького клубу не так вже й часто.

"Айнтрахт" показав зуби перед фінальним свистком, коли мав реальні нагоди вирвати перемогу. На 82-й хвилині Пас’єнсія трішки не дотягнувся до м’яча, щоб замкнути простріл Да Кости на дальній стійці. А через три хвилини Абрахам відклеївся від опонента під час подачі з кутового і пробив головою - м’яч пролетів над верхнім кутом воріт.

У підсумку, закономірна нічия 1:1 та неймовірна інтрига перед матчем-відповіді у Лондоні, який відбудеться вже за тиждень, 9 травня.

Нагадаємо, в іншому півфіналі Ліги Європи лондонський "Арсенал" здобув вольову перемогу над іспанською "Валенсією" (3:1).