Чемпіонат України з футболу офіційно призупинено

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рішення про поновлення УПЛ ухвалять після рекомендацій відповідних державних органів.

Виконавчий комітет Української асоціації футболу (УАФ) ухвалив рішення щодо призупинення всіх змагань на території країни. Зокрема призупинено Прем'єр-лігу (УПЛ).

Змагання призупинено від 18 березня.

"Із урахуванням рішень відповідних органів державної влади та рекомендацій УЄФА - призупинити проведення всіх змагань УПЛ, Кубку України, U-21 та U-19 УПЛ, ПФЛ, вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд та Екстра-ліги, Кубку України з футзалу, ДЮФЛ, футзальних дитячо-юнацьких змагань та змагань серед дівочих команд у всіх вікових категоріях, усіх змагань з футболу та футзалу обласного, районного та міського рівня", - йдеться у заяві УАФ.

УПЛ призупинено після 23-го туру, яким стартував другий етап змагань. Наразі топ-6 має такий вигляд:

упл топ-6

Раніше президент УАФ Андрій Павелко заявив, що останньою можливою датою відновлення УПЛ може бути 15 травня. Якщо чемпіонат не поновиться, то розподіл місць визначатимуть після консультацій з УЄФА.
 

++++++++++++++++++++++++++++++

17 березня на спеціальній відеоконференції з представниками 55 національних футбольних асоціацій УЄФА ухвалив рішення про перенесення фінального турніру Євро-2020 на 2021 рік.

Турнір, який був запланований на літо 2020 року, має відбутися 11 червня - 11 липня 2021-го.

Збірна України вийшла напряму у фінальний турнір та потрапила до Групи С, де її суперниками стали Нідерланди, Австрія та переможець стикових матчів, які мали відбутися 26/31 березня.

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції