Черговий тріумф у Будапешті: Україна виграла третє "золото" на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту

Це вже сьома медаль команди на турнірі.

Україна виграла вже третє "золото" на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту. Чергова перемога була здобута в артистичному плаванні в комбінації.

Українська команда виступила у змаганнях у складі: Марина і Владислава Алексієви, Марта Федіна, Катерина Резнік, Анастасія Савчук, Аліна Шинкаренко, Ксенія Сидоренко, Єлизавета Яхно, Олеся Дерев'янченко, Вероніка Гришко (запасні Софія Мацієвська і Ганна Носова).

Другими і третіми відповідно стали представниці Греції та Білорусі.

Для України це вже третє "золото" на турнірі. Також в активі команди три "срібла" і одна "бронза".

Чемпіонат Європи з водних видів спорту
Артистичне плавання
Комбінація

1. Україна - 94,7000
2. Греція - 89,1000
3. Білорусь - 86,0667

• Чемпіонат Європи з водних видів спорту приймає Будапешт (Угорщина). Він триватиме від 10 до 23 травня.

Як повідомляв раніше ТСН Проспорт, 19-річна харків'янка принесла Україні третю медаль на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту.