Четверо українок увійшли до топ-20 в заключній гонці на Чемпіонаті Європи з біатлону

Наші спортсменки порадували високими результатами.

24 лютого в Раубичах відбулася жіноча гонка переслідування в рамках Чемпіонату Європи з біатлону. Усі четверо українок, які вийшли на старт, фінішували серед двадцятки найкращих.

Анастасія Меркушина зуміла не розгубити позиції, зароблені у спринті, та завершила дистанцію на 8-му місці. Це найкращий результат серед всіх українок у цій гонці.

Сестри Семеренко, попри три промахи на вогневих рубежах, фінішували у двадцятці найкращих - Валентина 13-ю, а Віта 16-ю. Ще одна українка Надія Бєлкіна посіла 19-ту сходинку. Срібна медалістка нинішнього Чемпіонату Європи Юлія Журавок вирішила пропустити заключну гонку.

Перемогу в жіночому персьюті святкувала росіянка Катерина Юрлова-Перхта. Срібну нагороду завоювала білоруска Ірина Кривко, а "бронзу" забрала до Німеччини Каролін Хорхлер.

Нагадаємо, на Чемпіонаті Європи маємо одну нагороду - Юлія Журавок виграла "срібло" в індивідуальній гонці.