Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чи стане "Динамо" двозірковим?

Президент ФФУ запропонував відзначити успіхи клубу за радянських часів другою символічною зіркою на емблемі "Динамо".

Динамо
Під час святкування 12-го чемпіонства київського "Динамо", що відбулося у столичному концертно-розважальному центрі Freedom, президент ФФУ Григорій Суркіс, привітавши тріумфаторів, виразив здивування, що на емблемі ФК "Динамо" до цих пір красується лише одна зірка. За словами Суркіса, було б справедливо відзначити у виді другої символічної зірки заслуги динамівської команди, що завойовувала титули чемпіонів СРСР.

Нагадаємо, що УЄФА рекомендує клубам, які десять разів ставали чемпіонами у себе в країні, додавати до емблеми зірочку. "Динамо" вигравало чемпіонат СРСР 13 разів і чемпіонат України – 12. Разом – 25. 

Ще однією новиною клубу є те, що  у вівторок, 12 червня, на зборах акціонерів ВАТ "Футбольний клуб "Динамо" Київ" було вирішено реорганізувати відкрите акціонерне товариство в суспільство з обмеженою відповідальністю. 

В результаті перетворення буде створено ТОВ "ФК "Динамо" Київ". Обмін акцій на частки в суспільстві відбуватиметься з 19 червня по 18 липня 2007 року. Основними акціонерами ВАТ є Ігор Суркис – 81,1413% акцій і голова наглядової ради Валентин Згурській – 10,9977% акцій.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції