"Чорноморець" розгромив "Олімпік" у першому турі Прем'єр-ліги

"Моряки" забили у ворота дебютанта Прем'єр-ліги чотири "сухих" голи.

Другий ігровий день першого туру чемпіонату України закінчився у Одесі. "Чорноморець" розгромив дебютанта еліти донецький "Олімпік" з рахунком 4:0.

"Моряки" забили по два голи у кожному з таймів.

ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса - ОЛІМПІК Донецьк - 4:0. Статистика матчу і відео

На 9-й хвилині старий-новий "моряк" Віталій Балашов бездоганно пробив зі штрафного. А на останній хвилині першого тайму Олексій Гай відзначився головою після подачі з кутового.

На 59-й хвилині Гай оформив дубль, зігравши на добиванні після проходу Аржанова і сейву Махарадзе.

В компенсований час захисник гостей Іванов збив Данченка у штрафному майданчику. Вирок арбітра виконав Балашов.

Одесити у гарному настрої підійшли до першого матчу з РНК "Спліт" у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи, що відбудеться у четвер в Хорватії. Пряму трансляцію дивіться на телеканалі 2+2 та нашому сайті.

У другому турі чемпіонату "моряки" вдома зіграють виїзну гру з "Іллічівцем", а "Олімпік" у Києві прийме "Зорю". Обидва матчі відбудуться 3 серпня.

Відео Чорноморець - Олімпік - 4:0. Відео голів