"Чорноморець" та "Олімпік" не виявили переможця в Одесі

Безвиграшна серія донецького клубу налічує рекордні 12 матчів.

Одеський "Чорноморець" в рамках 24-го туру української Прем’єр-ліги розписав нічию з донецьким "Олімпіком" (1:1).

Донеччани вийшли вперед під завісу першого тайму. Максим Дегтярьов (40’) відправив м’яч у порожні ворота в результаті плутанини у захисті суперника. Це дозволило команді В’ячеслава Шевчука піти на перерву у ролі переможця.

Одесити гідно відповіли у другій половині зустрічі. Володимир Танчик відвоював м’яч у Романа Вантуха в штрафному майданчику гостей і сильним ударом вразив ворота донецького клубу на 62-й хвилині поєдинку.

У кінці матчі "Олімпік" спробував організувати штурм воріт "моряків" і вирвати довгоочікувану перемогу, але марно.

Команда В’ячеслава Шевчука не перемагає в чемпіонаті впродовж рекордних для клубу 12 матчів поспіль. Востаннє донеччани обігравали саме "Чорноморець" 21 жовтня 2018 року.

Отже, за підсумками 24-го туру, "Олімпік" з 21 балом посідає 10-ту сходинку УПЛ. А "Чорноморець" замикає турнірну таблицю національної першості, в активі "моряків" 17 очок.