"Чорноморець" в меншості розгромно програв перший матч після повернення в УПЛ

542

ФК Десна

"Моряки" отримали три голи у власні ворота від "Десни".

"Десна" перемогла "Чорноморець" в домашньому матчі 1-го туру УПЛ. Одеський клуб нарешті повернувся в еліту українського футболу після тривалої паузи і одразу був розгромлений "всуху" - 0:3.

Ключовий момент зустрічі трапився на 39-й хвилині, коли півзахисник "моряків" Богдан Білошевський отримав другу жовту картку і залишив свою команду в меншості.

Після перерви чернігівська команда скористалася перевагою в кількості гравців на полі і тричі вразила ворота суперника. Спершу дублем відзначився Владислав Калитвинцев, забивши на 51-й і 56-й хвилинах. А потім Тарас Завійський на 80-й хвилині встановив остаточний рахунок у цьому протистоянні.

• У 2-му турі "Десна" 1 серпня зустрінеться на виїзді з "Маріуполем".
  • "Чорноморець" 31 липня прийме "Дніпро-1".

Раніше ТСН Проспорт писав, що "Зоря" несподівано поступилася "Олександрії" в стартовому турі УПЛ.