Чудовий старт: українська стрибунка-красуня виграла перший міжнародний турнір у 2021 році

967

Ярослава Магучіх перемогла на змаганнях в Італії, взявши висоту 2 метри.

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх стала переможницею перших міжнародних змагань у новому сезоні - UdinJump в італійському Удіне.

19-річній зірці української легкої атлетики підкорилася висота рівно 2 метри. Вже в першій спробі Ярослава гарантувала собі перемогу, а далі замахнулася оновити рекорд України в приміщеннях (2,02 м), який вона на початку року повторила на стартах у Києві.

Однак подолати висоту 2,03 м Магучіх не змогла. Обидві спроби вийшли невдалими.

Незважаючи на це, перевага українки над другим місцем, яке посіла італійка Алессія Трост, становила 7 см. Третьою стала словенка Маруся Чернюк з результатом 1,86 метра.

Окрім феноменальних спортивних результатів, дівчина також вражає своєю красою. Ярославу часто запрошують позувати для відомих брендів, а в Instagram фанати щоразу засипають великою кількістю компліментів.

• Магучіх є срібною призеркою Чемпіонату світу з легкої атлетики 2019 року.
  • Тоді українка побила світовий рекорд серед юніорок на відкритому повітрі та  встановила особистий рекорд, взявши висоту 2,04 метра.
  • У 2019 році Магучіх визнали найкращою молодою легкоатлеткою Європи.