День Євгена. Селезньов і Коноплянка принесли "Дніпру" перемогу у полтавській битві з "Ворсклою"

День Євгена.  Селезньов і Коноплянка принесли "Дніпру" перемогу у полтавській битві з "Ворсклою"

Селезньов знову забиває / Фото: fcdnipro.ua

3:1 - з таким рахунком дніпряни повертаються додому.

Дніпропетровський "Дніпро" з боєм переміг полтавську "Ворсклу" у 18 турі чемпіонату України. Поєдинок у Полтаві завершився з рахунком 3:1.

ВОРСКЛА - ДНІПРО - 1:3. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Два Жені вже на 2-й хвилині засмутили Богуша, Коноплянка віддав пас, Селезньов завершив взяттям воріт.

Але дніпряни швидко і пропустили. Паритет відновив Турсунов.

Перед перервою Селезньов знову вивів свою команду вперед. А вже у компенсований час Коноплянка до асиста додав і гол.

8 квітня "Дніпро" прийматиме на "Метеорі" одеський "Чорноморець" у Кубку України. Перший матч завершився з рахунком 4:0 на користь дніпрян. Відеотрансляцію дивись на ТСН Проспорт та каналі 2+2 о 20:30.

"Ворскла" ж завітає до Києва, де зіграє з донецьким "Олімпіком". Перша гра завершилася нулями.

Битва Дніпра у Полтаві із Ворсклою: у експертів з’явилися запитання до суддівства