Депресія, тривога і розлади: Профспілка б'є тривогу через психіку футболістів під час пандемії

Дата публікації
Перегляди
623
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Депресія, тривога і розлади: Профспілка б'є тривогу через психіку футболістів під час пандемії

Фото: Associated Press

Футболісти схильні до підвищеного ризику виникнення проблем з психічним здоров'ям.

Міжнародна федерація асоціацій професійних футболістів (FIFpro) переймається психологічним станом гравців, коли турніри поставила на паузу пандемія коронавірусної інфекції.

Наразі у Європі тривають матчі лише у Білорусі, решта турнірів призупинено на невизначений термін.

Професійні футболісти часто живуть одні в незнайомій країні, далеко від своїх родин, і працюють за фахом з високим рівнем адреналіну.

Не дивно, що вони схильні до проблем з психічним здоров'ям, і профспілка гравців FIFpro заявляє, що невизначеність, яку спричинила пандемія, погіршить ситуацію, а особливо вразить жінок.

"Психічне здоров'я має величезне значення. Із досліджень, проведених протягом багатьох років, ми побачили, що існують підвищені ризики для занепокоєння і різні психологічні проблеми для гравців у порівнянні з населенням в цілому, тому що для більшості з них це напружена і нестабільна зайнятість", - сказав генеральний секретар FIFpro Йонас Баєр-Хоффманн, якого цитує The Independent.

Профспілка вважає, що однією з проблем наразі є те, що гравці, як правило, повністю зосереджені на своїй професії і можуть виявитися в порожнечі, коли їм нема про що думати.

Прагнучи допомогти гравцям, FIFpro опублікувала поради під назвою "Тримайте розум в свідомості", де нагадує гравцям про те, що вони повинні вести здоровий спосіб життя і спати, залишатися на зв'язку через соціальні мережі, слідувати розпорядку.

FIFpro радить гравцям "зосередитися на тому, що ви можете контролювати, оскільки ми іноді фіксуємо події поза нашим контролем". Гравцям також рекомендують не читати все про COVID-19 в новинах або в соціальних мережах, тому що це може надмірно посилювати стрес або занепокоєння.

Нагадаємо, раніше екслікарка "Челсі" пояснила, чому футболісти топклубів особливо уразливі до коронавірусу. А російський медик напророкував завершення кар'єри футболістам, які у важкій формі перенесли коронавірус

 

 

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
623
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація