"Десна" ганебно "згоріла" у Маріуполі та віддала путівку до єврокубків "Ворсклі"

УПЛ

Полтавська команда виборола місце в Лізі конференцій.

У поєдинках заключного, 26-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) визначався володар останньої путівки до єврокубків на наступний сезон.

Чернігівська "Десна" програла в гостях "Маріуполю" (1:4) та не потрапила до кваліфікації Ліги конференцій, де зіграє полтавська "Ворскла", яка в паралельному матчі на виїзді обіграла аутсайдера чемпіонату "Минай" (2:1).

Поєдинок у Маріуполі розпочався успішно для гостей - наприкінці першого тайму свою команду вперед вивів Юхим Конопля.

Однак другу половину гри команда Олександра Рябоконя провалила. Голи Олега Очеретька (59'), Данила Сікана (62', 76') та Артема Бондаренка (85') поховали надії чернігівців на потрапляння до єврокубків.

Варто зазначити, що на 62-й хвилині другу жовту картку отримав Артем Домбровський, тож шансів у "Десни" завершити зустріч на свою користь було обмаль.

У паралельному матчі "Ворскла", яка зобов'язана була зіграти краще "Десни", виконала своє завдання. Полтавці на 7-й хвилині пропустили від "Минаю" - пенальті реалізував Олексій Хахльов. Проте команда Юрія Максимова не розгубилася і відповіла своїми двома голами: на 14-й хвилині рахунок зрівняв Ібрагім Кане, а на 41-й хвилині Владислав Кулач забив переможний м'яч з пенальті.

• У підсумку "Десна" (38 балів) залишилася шостою в таблиці УПЛ. А "Ворскла" (41 очко) забрала п'яте місце і путівку до кваліфікації Ліги конференцій.
  • "Маріуполь" (26 очок) піднявся на 11-те місце, "Минай" (18 балів) ще минулого туру вилетів до Першої ліги.