"Десна" на останніх секундах перемогла "Динамо" та закрутила інтригу в медальних баталіях УПЛ

Переможний гол чернігівці забили у компенсований час.

"Десна" перемогла "Динамо" в матчі 28-го туру української Прем’єр-ліги. Зустріч на стадіоні імені Юрія Гагаріна в Чернігові закінчилася перемогою господарів з рахунком 3:2.

Для столичного клубу матч розпочався дуже вдало. Уже на 4-й хвилині Віктор Циганков підібрав м’яч у штрафному суперника витримав паузу і прицільним ударом послав його в сітку воріт.

Відео Десна – Динамо - 0:1. Відео голу Циганкова

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 28 тур. Десна – Динамо - 0:1. Відео голу Циганкова на 3 хвилині матчу.

Десна – Динамо - 0:1. Відео голу Циганкова

"Десна" відповіла небезпечною атакою через чотири хвилини - Єгор Картушов впав у штрафному в боротьбі з Олександром Андрієвським. Головний арбітр зустрічі Катерина Монзуль після консультацій з відео асистентом та використанням VAR вирішила не призначати пенальті у ворота "біло-синіх".

Відео Десна - Динамо - перегляд VAR: Монзуль не призначила пенальті у ворота "Динамо"

ЧУ 2019/2020. УПЛ, 28 тур. На 7 хвилині Монзуль скористалася VAR і не призначила пенальті у ворота "Динамо".

Десна - Динамо - перегляд VAR: Монзуль не призначила пенальті у ворота "Динамо"

Щоправда, на 12-й хвилині чернігівська команда все ж відновила паритет. Орест Кузик класним пасом вивів Картушова на ударну позицію - той з першої спроби не зміг переграти Георгія Бущана, але потім добив м’яч у порожні ворота.

Відео Десна – Динамо - 1:1. Відео голу Картушова

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 28 тур. Десна – Динамо - 1:1. Відео голу Картушова на 11 хвилині матчу.

Десна – Динамо - 1:1. Відео голу Картушова

А вже на 26-й хвилині "Десна" несподівано повела в рахунку. Бельгійський нападник Ібрагім Каргбо забив перший м’яч за "Динамо" в офіційному матчі, однак зробив це у свої ворота - форвард зрізав м’яч у сітку після подачі кутового.

Відео Десна – Динамо - 2:1. Відео автоголу Каргабо

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 28 тур. Десна – Динамо - 2:1. Відео автоголу Каргабо на 25 хвилині матчу.

Десна – Динамо - 2:1. Відео автоголу Каргабо

У другому таймі підопічні Олексія Михайличенка додали у швидкостях та почали тиснути на ворота суперника. Це принесло плоди на 86-й хвилині - Віктор Циганков переправив м'яч у ворота після пасу Карлоса Де Пени.

Відео Десна – Динамо - 2:2. Відео голу Циганкова

Десна – Динамо - 2:2. Відео голу Циганкова

Проте на другій компенсованій хвилині "Десна" забила третій, переможний м'яч у ворота "Динамо" - Андрій Гітченко виграв позиційну боротьбу після подачі кутового і красивим ударом відправив м'яч у ворота Бущана.

Відео Десна – Динамо - 3:2. Відео голу Гітченка

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 28 тур. Десна – Динамо - 3:2. Відео голу Гітченка на 92 хвилині матчу.

Десна – Динамо - 3:2. Відео голу Гітченка
  • Після цієї поразки "Динамо" (55 балів) зберегло другу позицію, але не змогло відірватися в турнірній таблиці УПЛ від третьої "Зорі" (53 очки). "Десна" (52 бали)  залишилася на четвертому місці та впритул підібралася до конкурентів у боротьбі за медалі.

• У наступному турі підопічні Михайличенка 4 липня прийматимуть чемпіона України "Шахтар", а "Десна"  на наступний день зіграє вдома з "Колосом".