"Десна" розібралася з "Олександрією" і потіснила "Динамо" з третьої сходинки УПЛ

Чернігівський клуб забив два голи у другому таймі.

"Десна" у домашньому поєдинку 16-го туру української Прем’єр-ліги впевнено обіграла "Олександрію" - 2:0.

У першому таймі команди голів не забили. Одразу після перерви Дмитро Хльобас скористався відскоком м’яча після прострілу Єгора Картушова і відправив його в кут воріт.

Відео Десна - Олександрія – 1:0. Відео голу Хльобаса

Чемпіонат України 2019/2020. 16 тур. Десна - Олександрія - 1:0. Відео голу Хльобаса на 46 хвилині матчу.

Десна - Олександрія – 1:0. Відео голу Хльобаса

На 60-й хвилині чернігівський клуб зміцнив перевагу - Олександр Філіппов після розіграшу кутового холоднокровно переграв Юрія Паньківа.

Відео Десна - Олександрія – 2:0. Відео голу Філіппова

Чемпіонат України 2019/2020. 16 тур. Десна - Олександрія - 2:0. Відео голу Філіппова на 60 хвилині матчу.

Десна - Олександрія – 2:0. Відео голу Філіппова

Тепер команда Олександра Рябоконя зрівнялася з "Динамо" за очками (30) та потіснила киян з третьої сходинки за рахунок перемоги в очній зустрічі. Утім, підопічні Олексія Михайличенка мають матч в запасі, сьогодні о 19:30 вони зіграють з "Олімпіком".

"Олександрія" з 27 балами залишилася на п’ятому місці.