"Десна" завдяки двом дублям завдала нищівної поразки "Маріуполю"

Чернігівці повернулися на друге місце в турнірній таблиці.

"Десна" в рамках 9-го туру української Прем’єр-ліги розгромила на виїзді "Маріуполь" з рахунком 4:0.

Чернігівський колектив вийшов вперед на 20-й хвилині - Дмитро Хльобас дочекався м’яч на дальній стійці після подачі з кутового і ударом в один дотик послав його під поперечину.

Не встигли господарі розвести м’яч з цента поля, як "Десна" вдруге відзначилася у воротах Євгена Гальчука - Картушов розкішною передачею знайшов Олександра Філіппова, а той у ближньому бою не залишив шансів голкіперу.

Після перерви уболівальники побачили, що таке ефект дежавю. У середині тайму Хльобас забив третій гол у ворота "азовців", оформивши дубль. А за вісім хвилин до кінця основного часу підопічні Олександра Рябоконя записали до протоколу другий дубль - Філіппов замкнув подачу Картушова з правого флангу.

Завдяки фантастичній перемозі "Десна" повернулася на друге місце в турнірній таблиці, обігнавши "Динамо" та "Олександрію". В активі чернігівської команди 17 очок.

"Маріуполь" з 9 балами залишився на восьмій позиції.

• У наступному турі "Десна" 5 жовтня прийме "Олімпік". Підопічні Бабича у цей же день зіграють у Полтаві з "Ворсклою".