Десять м’ячів на двох. "Ліверпуль" у божевільному поєдинку вибив "Арсенал" з Кубка Ліги

Підопічні Юргена Клоппа зіграють у чвертьфіналі турніру.

"Ліверпуль" в серії післяматчевих пенальті здобув перемогу над "Арсеналом" і вийшов до 1/4 фіналу Кубка англійської ліги.

Основний час матчу завершився з рахунком 5:5, а під час виконання 11-метрових ударів "мерсисайдці" виявилися вправнішими - 5:4.

Після першого тайму лідерство було у "гармашів" - на дубль Мартінеллі та гол Лукаса Торрейри господарі відповіли автоголом Шкодрана Мустафі й реалізованим Джеймсом Мілнером пенальті.

Ліверпуль - Арсенал

На початку другої половини зустрічі "Арсенал" зусиллями Мейтланд-Найлза забив четвертий м'яч, однак "червоні" відновили паритет завдяки голам Алекса Окслейда-Чемберлена і Дівока Орігі.

На 70-й хвилині лондонці знову вийшли вперед - блискучий дальній удар вдався Джо Віллоку. І все ж "Ліверпуль" у компенсований час перевів гру в серію пенальті - Орігі боковими ножицями забив п'ятий м'яч команди Клоппа.

У серії післяматчевих 11-метрових "Ліверпуль" виявився сильнішим. "Мерсисайдці" забили всі п'ять ударів, в той час, як у "канонірів" не реалізував пенальті Дані Себальйос.