Десять цікавих фактів з життя новачка "Динамо" Джермейна Ленса

4817

Ленс провів у дебютному матчі за АЗ всього шість хвилин, а у національній збірній одразу забив гол.

18 червня київське "Динамо" порадувало фанатів першим літнім придбанням - ним став 25-річний нападник збірної Нідерландів Джермейн Ленс.

Пропонуємо десятку цікавих фактів про новоспеченого динамівця.

1. У 2010 році дебютував за національну збірну Нідерландів у товариському матчі проти України на "Донбас-Арені" та забив свій перший гол у тій зустрічі, що приніс "помаранчевим" нічию.

2. Дядько Джермейна Сігі Ленс також був футболістом. Успішно виступав за АЗ і "Фортуну" Сіттард. Однак був змушений покінчити з футболом після жахливої авіакастрофи, в якій загинули 176 людей.

3. Перші футбольні кроки Джермейн робив у академії "Спартаан", звідки він потрапив до знаменитої академії "Аякса".

4. У віці 14 років хлопця вигнали з академії "Аякса". Тренери вирішили, що він не старанно ставиться до методів їхнього навчання.

5. Юнак знайшов собі місце у юнацькій команді "Омніворлд", яка перебувала у 26 кілометрах від Амстердама.

"В якийсь момент мені здалося, що все скінчилося. Було важко, але я не уявляв себе ніким, крім професійного футболіста.

Я жив в Амстердамі, щодня вирушаючи на тренування поїздом і автобусом. Іноді мама мене підвозила. Я працював, тренувався і домігся свого", - розповів футболіст.

6. У своєму дебютному матчі за АЗ він провів шість хвилин. Тоді алкмаарівці перемогли НЕК з рахунком 2:0.

7. У липні 2008 року Джермейн отримав перелом плюсневої кістки та зробив операцію. Однак вже у жовтні зламав ту ж кістку.

8. Минулого сезону зіграв за ПСВ 39 матчів, забивши 19 голів.

9. Перед переходом в "Динамо" провів відпустку на Ібіці разом з сім'єю.

10. Має непростий характер. Прославився цим, коли почав бійку після матчу чемпіонату Нідерландів проти "Фейєноорда".