"Динамо" Брест із Мілевським та Нойком вийшли до півфіналу Кубка Білорусі

Усе вирішила серія пенальті.

"Динамо" Брест вийшло до півфіналу Кубка Білорусі.

У рамках 1/4 фіналу турніру колектив, за який виступають троє українців Артем Мілевський, Олександр Нойок та Євген Хачеріді, в серії пенальті здолав "Іслоч" (5:3).

Зазначимо, що основний час цієї зустрічі завершився безгольовою нічиєю з рахунком 0:0. У першій грі команди також не забили в ворота один одного жодного голу.

Таким чином, долю виходу в наступну стадію змагань мала б вирішити лотерея, де сильніше були гравці брестського колективу.

Мілевський та Нойок вийшли в стартовому складі, але весь поєдинок провів лише другий. Нойок відіграв усі 120 хвилин та реалізував пенальті. Артем, своєю чергою, провів 90 хвилин. Що стосується Хачеріді, то він потрапив до заявки на матч, але так й залишився в запасі.