"Динамо-Брест" з Мілевським та Нойком програло команді Вернидуба в Чемпіонаті Білорусі

facebook.com/dynamobrest/

"Шахтар" Солігорськ здобув другу перемогу в сезоні, обігравши на виїзді "Динамо-Брест".

"Динамо-Брест" у поєдинку 6-го туру Чемпіонаті Білорусі на домашній арені поступилося солігорському "Шахтарю" - 0:2.

"Гірники" під керівництвом українського тренера Юрія Вернидуба відкрили рахунок на 25-й хвилині - захисник "Бреста" Максим Вітус зрізав м’яч у власні ворота після прострілу з флангу.

На 67-й хвилині "Шахтар" подвоїв свою перевагу - Віталій Лисакович розстріляв ворота господарів з меж штрафного.

Весь матч у складі "Динамо-Брест" провели Артем Мілевський та Олександр Нойок. Третій українець брестського клубу Євген Хачеріді гру пропустив через п'ятиматчеву дискваліфікацію, яку отримав за скандальну витівку в минулому турі.

• Завдяки перемозі команда Вернидуба перервала триматчеву безвиграшну серію та, набравши 8 очок, піднялася на 11-те місце в Чемпіонаті Білорусі.
  • "Динамо-Брест" опустилося на 14-ту позицію, в активі клубу 7 балів.

Чемпіонат Білорусі - єдиний футбольний турнір у Європі, який не було призупинено через пандемію коронавірусної інфекції. Деякі фанати вирішили бойкотувати матчі.

Додамо, що в середу, 29 квітня, "Шахтар" та "Динамо-Брест" зустрінуться в Солігорську у матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Білорусі. Перший півфінальний матч завершився перемогою команди Мілевського (2:0).