"Динамо" не змогло обіграти "Олімпік" в дебютному матчі Михайличенка

Поєдинок з двома вилученнями закінчився нічиєю.

Київське "Динамо" не зуміло обіграти "Олімпік" в рамках 5-го туру української Прем’єр-ліги.

Поєдинок на НСК "Олімпійський" у Києві завершився нічиєю - 1:1.

Матч став дебютним для Олексія Михайличенка на посаді головного тренера "біло-синіх", 56-річний фахівець змінив Олександра Хацкевича після вильоту команди з Ліги чемпіонів. Новий керманич киян одягнув на гру вишиванку, але успіху вона на принесла.

Михайличенко у вишиванці

"Олімпік" у чотирьох стартових турах не набрав жодного очка, але сьогодні дав справжній бій віце-чемпіону України. Вивів донеччан на гру Ігор Климовський, він виконує обов'язки головного тренера після звільнення Жуліо Сезара.

У першому таймі команди обійшлися без голів. При цьому "Динамо" не завдало жодного удару у площину воріт суперника. У перерві уболівальники освистали киян за такий жахливий футбол. Прихильники киян також вивісили банер, присвячений Дню Незалежності та ще один адресували президенту клубу Ігору Суркісу.

Банер Динамо

На початку другої половини зустрічі донеччани несподівано відкрили рахунок - Тейшейра відпасував на Політило, а той низом відправив м’яч у дальній кут воріт.

Відео Динамо - Олімпік - 0:1. Відео голу Політило

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 5 тур. Динамо - Олімпік - 0:1. Відео голу Політило на 51 хвилині матчу.

Динамо - Олімпік - 0:1. Відео голу Політило

Підопічні Олексія Михайличенка відновили паритет на 63-й хвилині - Віктор Циганков обігрався з партнером і красивим ударом з-за меж штрафного послав м’яч у дальній кут воріт.

Відео Динамо - Олімпік - 1:1. Відео голу Циганкова

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 5 тур. Динамо - Олімпік - 1:1. Відео голу Циганкова на 62 хвилині матчу.

Динамо - Олімпік - 1:1. Відео голу Циганкова

Через шість хвилин після голу кияни залишилися у більшості. Рефері показав пряму червону картку Дмитру Гришку за фол проти Беньяміна Вербича. Для "Олімпіка" це вже четверте вилучення у п’яти стартових турах Прем’єр-ліги.

Ближче до кінця поєдинку емоцій та грубощів на футбольному полі ставало дедалі більше. На 85-й хвилині арбітр урівняв склади команд - Вербич отримав червону картку за удар суперника ногою після свистка.

Втративши очки у матчі з донецьким клубом, кияни з 7 балами розташувалися на третій позиції. "Олімпік" з єдиним пунктом замикає турнірну таблицю УПЛ.

У наступному турі "Динамо" 1 вересня зіграє на виїзді із "Зорею". "Олімпік" удома проведе дербі з "Шахтарем".