Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Динамо" опублікувало декларації трьох футболістів  після звинувачень у махінаціях із зарплатами

У клубі жорстко відреагували на публікацію у ЗМІ.

У київському "Динамо" відреагували на звинувачення у махінаціях з зарплатами. Раніше видання "Экономическая правда" опублікувала матеріал, у якому йшлося про те, що за офіційною зарплатною відомістю зарплата у "Динамо" складає 21 тисячу гривень.

Клуб переконаний, що це "яскравий приклад зловживання медіаресурсом своїми правами на проведення журналістських розслідувань, а також ігнорування журналістами вимог законодавства в частині захисту персональних даних". 

  • У матеріалі опублікували персональні дані (зокрема ідентифікаційні коди) понад 600 співробітників "Динамо".

"Заявляємо, що податки з доходів у вигляді заробітної плати персоналу та футболістів ТОВ "ФК "Динамо" Київ" сплачуються у бюджет в повному обсязі відповідно до чинного законодавства, що підтверджено неодноразовими плановими та позаплановими перевірками контролюючих органів.

Також звертаємо увагу, що правовідносини з футболістами в сучасному професійному футболі не є суто трудовими, а, скоріше, являють собою комплекс трудових і цивільно-правових відносин, оскільки регулюють питання реклами та використання іміджевих прав. Саме в рамках цивільно-правових відносин футболісти отримують дохід від дочірньої Компанії "Динамо Київ (Кіпр)" - юридичної особи, зареєстрованої згідно із законодавством Кіпру й України.

Порядок нарахування і оподаткування винагороди (отриманої іноземного доходу від Компанії "Динамо Київ (Кіпр)") регулюється пп.170.11.1 Податкового кодексу України, згідно з яким сума такого доходу включена у загальний річний оподатковуваний дохід його одержувача та відображається у річній податковій декларації. Така декларація подається футболістами та персоналом клубу в ГФС щорічно", - йдеться у заяві клубу.

Футболісти Денис Бойко, Віталій Буяльський та Сергій Сидорчук звернулися в клуб із проханням оприлюднити їхні декларації за 2018 рік (оскільки термін декларування за 2019 рік ще не настав), які в повній мірі спростовують дезінформацію про нібито несплату ними будь-яких податків і зборів.

  • Із цих декларацій видно, що тільки ці три футболісти заплатили податки в розмірі 910,056,99 гривень, 1,434,631,98 гривень і 2,287,655,15 гривень відповідно.


"Також звертаємо увагу, що за 2018 рік ФК "Динамо" і футболісти сплатили сумарно понад 84,5 мільйона гривень, з яких ПДФО становить понад 52 мільйонів гривень, а військовий збір - понад 3,3 мільйона гривень", - зазначили у клубі.

"Динамо" вимагає від видання "Экономическая правда" спростування неправдивої інформації та публічних вибачень за оприлюднення персональних даних співробітників.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції