"Динамо" представило нову ігрову форму та породило суперечки серед фанатів
У цьому комплекті "біло-сині" гратимуть домашні матчі.
© ФК Динамо Київ
Київське "Динамо" представило нову домашню форму, в якій гратиме у сезоні-2020/21.
Комплект виконаний у традиційних біло-синіх кольорах, а особливістю є горизонтальні смуги на футболках. На внутрішній частині екіпірування є напис "Київ - це ми".
© ФК Динамо Київ
© ФК Динамо Київ
© ФК Динамо Київ
© ФК Динамо Київ
Зазначимо, що виробництвом форми для "Динамо" займається американський бренд спортивного одягу New Balance.
У коментарях думки про нову форму киян розділилися: комусь вона припала до душі, а хтось вважає її просто жахливою.
Боже, вже грошей на нормальних дизайнерів пожаліли
Хоч якесь різноманіття, а то кожен рік одне і те ж, класний дизайн
Краще б грали, ніж форму міняли
Чорноморець
Що за ретро стайл? В такій формі в концтаборах грали проти німців ще
Одна з найкращих , якщо не найкраща
"Динамо" відкриє новий сезон УПЛ-2020/21 у п'ятницю, 21 серпня / 17:00, матчем проти донецького "Олімпіка".
25 серпня / 21:00 кияни зіграють проти "Шахтаря" у Суперкубку України.
А 31 серпня під час жеребкування дізнаються суперника у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів-2020/21.