"Динамо" представило нову ігрову форму та породило суперечки серед фанатів

У цьому комплекті "біло-сині" гратимуть домашні матчі.

"Динамо" представило нову ігрову форму та породило суперечки серед фанатів

© ФК Динамо Київ

Київське "Динамо" представило нову домашню форму, в якій гратиме у сезоні-2020/21.

Комплект виконаний у традиційних біло-синіх кольорах, а особливістю є горизонтальні смуги на футболках. На внутрішній частині екіпірування є напис "Київ - це ми".

© ФК Динамо Київ

© ФК Динамо Київ

© ФК Динамо Київ

© ФК Динамо Київ

Зазначимо, що виробництвом форми для "Динамо" займається американський бренд спортивного одягу New Balance.

У коментарях думки про нову форму киян розділилися: комусь вона припала до душі, а хтось вважає її просто жахливою.

  • Боже, вже грошей на нормальних дизайнерів пожаліли

  • Хоч якесь різноманіття, а то кожен рік одне і те ж, класний дизайн

  • Краще б грали, ніж форму міняли

  • Чорноморець

  • Що за ретро стайл? В такій формі в концтаборах грали проти німців ще

  • Одна з найкращих , якщо не найкраща

"Динамо" відкриє новий сезон УПЛ-2020/21 у п'ятницю, 21 серпня / 17:00, матчем проти донецького "Олімпіка".

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie