"Динамо" програло "Брюгге" у першому матчі Ліги чемпіонів, Родрігес дебютував за киян

Підопічні Олександра Хацкевича пропустили з пенальті.

Київське "Динамо" відкрило єврокубковий сезон-2019/20 виїзною поразкою від бельгійського "Брюгге". У матчі 3-го туру кваліфікації Ліги чемпіонів "біло-сині" поступилися з рахунком 0:1.

У першому таймі у динамівців запам’ятався лише прохід Артема Бєсєдіна після вкидання з ауту, він хотів пробити між ніг Сімона Міньоле, але воротар зреагував.

Після цього моменту кияни лише відбивалися, у кількох епізодах виручив Денис Бойко. А на 36-й хвилині Олександр Караваєв сфолив проти Матса Рітса на лінії штрафного, і арбітр вказав на "точку". Ханс Ванакен розвів м’яч і Бойка по різних кутах.

ВідеоБрюгге - Динамо - 1:0. Відео голу Ванакена

Ліга Чемпіонів 2019/2020, 3-й кваліфікаційний раунд, 1 матч. Брюгге - Динамо - 1:0. Відео голу Ванакена на 37 хвилині матчу.

Брюгге - Динамо - 1:0. Відео голу Ванакена

У другому таймі новачок Жерсон Родрігес замінив Бєсєдіна, дебютувавши за клуб, мав непоганий момент, але реалізувати його не вдалося.

"Брюгге" ж у другій половині грав більш коректно і по рахунку. У кінцівці зустрічі Карлос де Пена міг рятувати ситуацію, але із хорошої позиції пробив вище воріт.

ВідеоБрюгге - Динамо - 1:0. Відео матчу

Ліга Чемпіонів 2019/2020, 3-й кваліфікаційний раунд, 1 матч. Брюгге - Динамо - 1:0. Відео ключових моментів і голів матчу.

Брюгге - Динамо - 1:0. Відео матчу

Матч-відповідь відбудеться 13 серпня у Києві о 20:30. Пряма трансляція на каналі 2+2 та онлайн на ТСН Проспорт.

Переможець матчу вийде у раунд плей-оф Ліги чемпіонів, де зіграє із сильнішим пари "Базель" / ЛАСК . Той, хто програє – гратиме у груповому етапі Ліги Європи.