"Динамо" пропустило від "Миная", відігралося і вийшло у чвертьфінал Кубка України

Роберт Гегедош став місцевим героєм, однак, ненадовго.

Київське "Динамо" у непростому матчі перемогло "Минай" на виїзді у 1/8 фіналу Кубка України. Матч відбувся у Минаї і завершився з рахунком 3:1.

Половину першого тайму кияни оборонялися та пропустили - Роберт Гегедош шокував гостей на 21-й хвилині.

А після перерви за десять хвили "біло-сині" забили три м’ячі. Микола Шапаренко відзначився дублем (50’, 54’), ще один гол на рахунку Дениса Гармаша (58’).

У кінцівці зустрічі "Минай" ще трішки "покусався", створивши два моменти, але реалізувати не зміг. А на 90-й хвилині Віталій Буяльський пробив ударом через себе, з яким впорався голкіпер господарів.

Зазначимо, "Динамо" цим матчем стартувало у цьогорічному розіграші Кубка, а ось минайці на шляху до 1/8 фіналу обіграли "Верес" (2:1), "Прикарпаття" (3:1) і "Миколаїв" (3:1).

Тож динамівці вийшли у чвертьфінал, жеребкування якого відбудеться 2 листопада. Базова дата матчів цієї стадії - 3 квітня 2019 року.