"Динамо" розгромило команду Мілевського та Хачеріді на тренувальному зборі в Туреччині

Колектив Олексія Михайличенка провів три "сухих" голи.

Київське "Динамо" в рамках передостаннього матчу на першому тренувальному зборі в Туреччині розбило "Динамо" Брест із рахунком 3:0.

Зазначимо, що за білоруський колектив, який цього сезону виграв внутрішню першість, з перших хвилин вийшли двоє ексгравців "біло-синіх" - Артем Мілевський та Євген Хачеріді. Також у стартовому складі номінальних гостей з'явився ще один українець - Олександр Нойок.

Що стосується киян, то вони вийшли на цю дуель в наступному складі: Бущан - Кадар, Піварич, Андрієвський, Буяльський, Караваєв, Шапаренко, Кадірі, Каргбо, Вівчаренко, Забарний.

Два з трьох голів до свого активу записав Йосип Піварич, який тривалий час відновлювався після травми. Хорватський захисник відзначився в сітці воріт суперника на 23 та 37 хвилинах. Крапку в цьому протистоянні поставив Міккель Дуелунд (75).

• "Біло-сині" завершать перший тренувальний збір матчем проти "Кайрата" (Казахстан), який відбудеться 28-го січня.
  • В УПЛ команда Михайличенка посідає другу сходинку, відстаючи від лідируючого "Шахтаря" на 14 очок.
  • Весняну частину сезону внутрішньої першості динамівці відкриють 23 лютого домашнім матчем проти "Ворскли".

Додамо, що після декількох вихідних "Динамо" вирушить на другий тренувальний збір до Белека. Він триватиме у період від 2 до 16 лютого. За цей час "біло-сині" зіграють 7 товариських ігор.