"Динамо" розгромило німецький клуб на зборах в Іспанії

"Біло-сині" вдало розпочали 2019 футбольний рік.

Київське "Динамо" здобуло розгромну перемогу над німецьким "Бохумом" у першому спарингу на зборі в іспанській Марбельї – 3:0.

Рахунок у зустрічі відкрив Віктор Циганков після передачі Миколи Шапаренко на 29-й хвилині матчу.

У другому таймі "динамівці" подвоїли свою перевагу. На 69-й хвилині Назарій Русин виявився першим на добиванні після удару Йосипа Піваріча.

А на 78-й хвилині Русин скористався передачею від Олександра Андрієвського та оформив дубль – 3:0.

Зазначимо, що в першому таймі спарингу дебютував за клуб новачок "Динамо" Фран Соль. Іспанський форвард вчився взаємодіяти з партнерами та пішов з поля після першого тайму. По перерві головний тренер киян Олександр Хацкевич випустив абсолютно інший склад, щоб перевірити всіх футболістів на тренувальному зборі.

Додамо, що "Бохум" виступає у другій за рангом лізі Німеччини. Після першої половини сезону команда посідає восьме місце в турнірній таблиці, відстаючи від лідера на 10 очок.

Раніше повідомлялося, з ким "Динамо зіграє на першому та другому тренувальних зборах в Іспанії.