"Динамо" розгромило "Ювентус" у Києві і вийшло в плей-оф юнацької Ліги чемпіонів

Підопічні Ігоря Костюка забили супернику три м’ячі.

Київське "Динамо" U-19 вийшло до 1/8 фіналу юнацької Ліги чемпіонів – Ліги УЄФА.

На стадіоні Лобановського "біло-сині" розгромили однолітків з "Ювентуса" з рахунком 3:0.

Артур Ващишин вивів динамівців уперед на 6-й хвилині. Команда Ігоря Костюка продовжила створювати моменти біля воріт суперника і відправила йому другий м’яч на 69-й хвилині. Відзначився Сергій Булеца.

До розгрому справу довів капітан команди Денис Попов, який забив на 85-й хвилині ударом головою після подачі з кутового.

Четвертий м'яч киян не зарахували через офсайд.

Динамо ю-19, Динамо - Ювентус
ФК Динамо Київ

Зазначимо, що "Ювентус" посідає шосте місце у чемпіонаті Італії U-19. "Динамо" у нашому - друге.

Жеребкування 1/8 фіналу відбудеться 22-го лютого. А матчі цієї стадії – 12/13 березня.

У ній візьмуть участь: "Атлетіко", "Аякс", "Барселона", "Ліверпуль", "Манчестер Юнайтед", "Порту", "Реал", "Хоффенхайм", "Динамо" Загреб, "Герта", "Челсі", "Тоттенхем". Ще троє учасників визначаться сьогодні пізніше.

Нагадаємо, 21 лютого на "Олімпійському" основна команда "Динамо" проведе матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи проти "Олімпіакоса". Перша гра завершилася внічию 2:2.